A Secret Weapon For blog

مقامات روسی ماه گذشته کشورهای غربی را تهدید کردند که در صورت دست زدن به این دارایی‌ها، با پاسخی «شدید» و چالش‌های حقوقی «بی‌پایان» مواجه خواهند داشت.

*نیهاری: نیهاری غذای مهمانی‌های مهم پاکستانی‌هاست. تکه‌های گوشت مزه‌دار شده با انواع ادویه که ساعت‌ها روی شعله ملایم گاز پخته و با برنج یا نان سرو می‌شود.

مواد اصلی تشکیل دهنده غذاهای کره‌ای عمدتا برنج، گوشت و سبزیجات هستند. در کنار این‌ها روغن کنجد، سس سویا، سیر، زنجبیل، ترشی فلفل و سس فلفل قرمز هم چاشنی‌های مشهور غذاهای کره‌ای هستند.

برای تهیه این غذا گوشت بره را به آرامی در شیر و پیاز می‌پزند و سبزیجاتی مثل سیب زمینی و هویج به آن اضافه می‌کنند. روغن این غذا روغن زیتون است.

هیچی غذای ایران نمیشه خارجیا اومدن ایران همشون گفتن اینجا بهشته….خودم ۲۳ کشور رو گشتم همه غذاهای معروف رو هم خوردم ولی هیچی غذایایران نمیشه

*دلمه برگ کلم: گوشت چرخ کرده همراه با برنج و سبزیجات مختلف پیچیده شده در برگ کلم که بعد از پخت با خامه ترش و انواع سبزیجات سرو می‌شود.

سه شرکت‌ بیمه با پرداخت خسارت به نفتکش آمریکایی توقیف‌شده توسط ایران مخالفت کردند

گرم و آفتابی و دریای آبی؛ این یک تصویر رویایی از کشور مکزیک است.

مأموریت اخبار نمایندگان ایران در نشست شورای حقوق بشر چیست؟/ مصاحبه با سفیر ایران در ژنو

*آلو کیما: ترکیب گوشت چرخکرده گوسفند، مرغ یا گوساله که با انواع ادویه، سبزیجات معطر و سیب زمینی طبخ می‌کنند و با برنج سرو می‌کنند.

دقیقا کدوم بهشت؟ی قابلمه آب جوش با نیم کیلو رب و هرچی تو کابینته قاطی کنی بعد با برنج بخوری شد بهشت؟؟؟؟بجان خودم از رود هن اون ورتر نرفتی؟؟؟

انتقاد رئیس کمیته امنیتی مجلس نمایندگان آمریکا از حکم اعدام توماج صالحی

۲۰ کشور که معروف ترین و خوشمزه ترین غذاهای دنیا را دارند روز جهانی غذا

بدهی «۶۰ هزار میلیارد تومانی» دولت ایران به شرکت‌های داروسازی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *